Drobečková navigace

Úvod > Katalog výrobků > Dřevěné dveře > Interiérové dveře

Interiérové dveře

Vyrábíme vchodové a interiérové dřevěné dveře na míru. Vymyslíme pro vás dokonalé řešení nebo zhotovíme dveře přesně podle vašich představ. Dveře od nás splňují všechny klíčové parametry, ať už jde o bezpečnost, tepelnou izolaci, vzhled, životnost a odolnost.

Na dřevině pro dveře záleží

Pro výrobu dřevěných dveří si pečlivě vybíráme dřeviny – oblíbili jsme si masiv. Nejčastěji dveře vyrábíme ze smrkového, dubového nebo modřínového dřeva. Oblíbená je také dřevina meranti a samozřejmě i jasan. Tyto materiály propůjčují dveřím skvělé vlastnosti a atraktivní vzhled.

U interiérových dveří preferujeme a doporučujeme hlavně jasan. Je to tvrdé dřevo s krásnou kresbou a výrazným zbarvením od bílé přes béžové a růžové tóny až k tmavě okrovým. Zároveň v sobě nemá takovou optickou tíhu jako dubové dřevo. Rádi s vámi výběr dřeva pro vaše nové dveře probereme a prodiskutujeme výhody i nevýhody jednotlivých dřevin.

Zárubně a další dveřní prvky

Dveře vyrábíme a dodáváme jako kompletní výrobek, včetně zárubní, kování a dalších prvků. U nás platí, že dveře se přizpůsobují vám a vaší stavbě. Nikoli naopak. Vytvoříme pro vás dveře na míru, obložkové i rámové zárubně, vymyslíme atypická řešení.

Ke dveřím z naší produkce dodáváme i široký sortiment doplňků, ať už jde o kliky, panty nebo mechanické prahy. Vybírat můžete i z několika desítek typů zasklení.

Vyberte si své dveře

Získejte od nás krásné a funkční dveře. Vyberte si dveře do interiéru nebo vchodové dveře. Zavolejte nám nebo napište – rádi s vámi probereme vaše představy a přání.


2 Následující
Zobrazeno 22 - 23 položek z 23
 • Petra F

  Výplň
  dělené sklo
  Kliky
  dle užitého modelu
  Zámek
  ano - v ceně

  Dřevěné interierové dveře Petra F
 • Petra G

  Výplň
  dělené sklo
  Kliky
  dle užitého modelu
  Zámek
  ano - v ceně

  Dřevěné interierové dveře Petra G
2 Následující
Zobrazeno 22 - 23 položek z 23