Drobečková navigace

Úvod > Katalog výrobků > Dřevěné dveře

Dřevěné dveře

Volejte přímo - +420 777 644 846

 • Vchodové dveře

  Vchodové dveře jedině ze dřeva

  Dřevěné vstupní dveře jsou populární, protože v sobě spojují kvalitu, bezpečnost, tepelně-izolační vlastnosti a nadčasovost. Vyrobíme pro vás vchodové dveře ze dřeva na míru a dodáme je včetně všech dveřních prvků i montáže.

  Krásný vzhled i bezpečnost

  Vyrobíme pro vás vstupní dveře, které mají vše, co od nich požadujete. Dřevo je dokonalý materiál a ve spojení s moderními technologiemi v našem závodě dává vzniknout účelným a estetickým vchodovým dveřím.

  Dveře od nás velmi dobře izolují hluk i teplo. Šetří tepelnou energii. Přináší vám pocit soukromí a bezpečí. Splňují bezpečnostní třídu 3, což je optimální ochrana pro domácnosti v rodinných domech i bytových domech a panelácích.

  Materiál vstupních dveří

  Pro výrobu vchodových dveří používáme masiv. Nejčastěji pracujeme s osvědčenými dřevinami, jako je smrk, meranti, dub nebo modřín.

  Jako výplň ve dveřích slouží buď sklo (čiré, oranmentní, mléčné, vitráž...) nebo PUR izolační deska v provedení hladkém nebo vyfrézované kazety. 

  O každé z dřevin si s vámi rádi promluvíme a doporučíme nejlepší řešení pro vaši domácnost nebo firmu.

  Vchodové dveře i s montáží

  Pokud si u nás objednáte vchodové dveře, dodáme je se vším všudy. Navrhneme pro vás řešení, pomůžeme s výběrem dřeva i dekoru, doporučíme dveřní kování, vyrobíme dveře na míru a také je přijedeme namontovat.

  Co se týká vzhledu vchodových dveří, nemusíte se držet při zemi. Rádi vám splníme vaše přání ohledně dekoru nebo zdobení. Vybrat si můžete i dveřní křídlo z takzvané dveřovky, kdy je možné do plochy zafrézovat například ornament. Oblíbené jsou také moderní nerezové prvky, které vchodové dveře ozvláštní.

 • Interiérové dveře

  Vyrábíme vchodové a interiérové dřevěné dveře na míru. Vymyslíme pro vás dokonalé řešení nebo zhotovíme dveře přesně podle vašich představ. Dveře od nás splňují všechny klíčové parametry, ať už jde o bezpečnost, tepelnou izolaci, vzhled, životnost a odolnost.

  Na dřevině pro dveře záleží

  Pro výrobu dřevěných dveří si pečlivě vybíráme dřeviny – oblíbili jsme si masiv. Nejčastěji dveře vyrábíme ze smrkového, dubového nebo modřínového dřeva. Oblíbená je také dřevina meranti a samozřejmě i jasan. Tyto materiály propůjčují dveřím skvělé vlastnosti a atraktivní vzhled.

  U interiérových dveří preferujeme a doporučujeme hlavně jasan. Je to tvrdé dřevo s krásnou kresbou a výrazným zbarvením od bílé přes béžové a růžové tóny až k tmavě okrovým. Zároveň v sobě nemá takovou optickou tíhu jako dubové dřevo. Rádi s vámi výběr dřeva pro vaše nové dveře probereme a prodiskutujeme výhody i nevýhody jednotlivých dřevin.

  Zárubně a další dveřní prvky

  Dveře vyrábíme a dodáváme jako kompletní výrobek, včetně zárubní, kování a dalších prvků. U nás platí, že dveře se přizpůsobují vám a vaší stavbě. Nikoli naopak. Vytvoříme pro vás dveře na míru, obložkové i rámové zárubně, vymyslíme atypická řešení.

  Ke dveřím z naší produkce dodáváme i široký sortiment doplňků, ať už jde o kliky, panty nebo mechanické prahy. Vybírat můžete i z několika desítek typů zasklení.

  Vyberte si své dveře

  Získejte od nás krásné a funkční dveře. Vyberte si dveře do interiéru nebo vchodové dveře. Zavolejte nám nebo napište – rádi s vámi probereme vaše představy a přání.