Drobečková navigace

Úvod > Katalog výrobků > Dřevěné dveře > Vchodové dveře

Vchodové dveře

Vchodové dveře jedině ze dřeva

Dřevěné vstupní dveře jsou populární, protože v sobě spojují kvalitu, bezpečnost, tepelně-izolační vlastnosti a nadčasovost. Vyrobíme pro vás vchodové dveře ze dřeva na míru a dodáme je včetně všech dveřních prvků i montáže.

Krásný vzhled i bezpečnost

Vyrobíme pro vás vstupní dveře, které mají vše, co od nich požadujete. Dřevo je dokonalý materiál a ve spojení s moderními technologiemi v našem závodě dává vzniknout účelným a estetickým vchodovým dveřím.

Dveře od nás velmi dobře izolují hluk i teplo. Šetří tepelnou energii. Přináší vám pocit soukromí a bezpečí. Splňují bezpečnostní třídu 3, což je optimální ochrana pro domácnosti v rodinných domech i bytových domech a panelácích.

Materiál vstupních dveří

Pro výrobu vchodových dveří používáme masiv. Nejčastěji pracujeme s osvědčenými dřevinami, jako je smrk, meranti, dub nebo modřín.

Jako výplň ve dveřích slouží buď sklo (čiré, oranmentní, mléčné, vitráž...) nebo PUR izolační deska v provedení hladkém nebo vyfrézované kazety. 

O každé z dřevin si s vámi rádi promluvíme a doporučíme nejlepší řešení pro vaši domácnost nebo firmu.

Vchodové dveře i s montáží

Pokud si u nás objednáte vchodové dveře, dodáme je se vším všudy. Navrhneme pro vás řešení, pomůžeme s výběrem dřeva i dekoru, doporučíme dveřní kování, vyrobíme dveře na míru a také je přijedeme namontovat.

Co se týká vzhledu vchodových dveří, nemusíte se držet při zemi. Rádi vám splníme vaše přání ohledně dekoru nebo zdobení. Vybrat si můžete i dveřní křídlo z takzvané dveřovky, kdy je možné do plochy zafrézovat například ornament. Oblíbené jsou také moderní nerezové prvky, které vchodové dveře ozvláštní.


1 3 Následující
Zobrazeno 43 - 44 položek z 44
 • Tereza

  Typ
  Vario
  Výplň
  dělené sklo

 • Viktorie

  Typ
  Vario
  Výplň
  skleněný průhled/průhledy

  Dřevěné dveře Viktorie
1 3 Následující
Zobrazeno 43 - 44 položek z 44

Objednejte si naše vchodové dveře

Vstupní dveře vyrábíme od roku 1997. Nabízíme vám nejen naše zkušenosti, zručnost a technologie, ale také skvělý poměr ceny a výkonu. Rádi pro vás vyrobíme vchodové dveře, o nichž sníte – kontaktujte nás.