cenová nabídka
zdarma
+420 777 134 846

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Interiérové dveře-old

Interiérové dveře

Jako jedni z mála výrobců jsme schopni Vám dodat kromě oken a vchodových dveří také kompletní sortiment dřevěných vnitřních dveří.


Tvar dveří si můžete vybrat z naší nabídky, ale nevylučujeme ani výrobu podle Vašich vlastních návrhů. Ke dveřím dodáváme i široký sortiment doplňků- klik, pantů a mechanických prahů. V nabídce je pro Vás připraveno i několik desítek typů zasklení.

Z čeho interiérové dveře vyrábíme?

Interiérové dveře vyrábíme z masivního jasanového nebo smrkového dřeva. Jasan, z něhož zakázky v drtivé většině realizujeme, je tvrdé dřevo s krásnou kresbou a výrazným zabarvením od bílé, přes béžové a růžové tóny až k tmavě okrovým. Zároveň v sobě nemá optickou tíhu jako dřevo dubové. Jsme schopni Vám vyrobit dveře přímo na míru, žádné přizpůsobování stavby dveřím ale právě naopak. Obložkové i rámové zárubně, posuvy všech typů i atypická řešení jsou pro nás samozřejmostí.


V případě zájmu jsme schopni vyrobit i dveře zcela hladké s využitím dýhovaných dveřních desek. Potom už se ovšem nejedná o masivní dveře.

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte a můžete si sjednat prohlídku sortimentu a barevných odstínů moření dveří.

AKCE: v případě společné objednávky oken i interiérových dveří automaticky sleva na interiérové dveře 10%.

 

Chcete vědět o interiérových dveřích víc?